7 lutego o godz. 20.00 w Caffe Pasja wystąpią standuperzy. Komicy odwiedzą Lidzbark w ramach Małej Wielkiej Trasy Stand-up. Na scenie zobaczymy: Cezarego Jurkiewicza, Wojtka Fiedorczuka, Karola Kopca i Piotra Popka.

21 lutego o godz. 18.00 w Lidzbarskim Domu Kultury zobaczymy spektakl teatralny pt. „Wyspa” w wykonaniu grupy teatralnej Frees. W trzy dni później, również o godz. 18.00 i również w Lidzbarskim Domu Kultury odbędzie się Gala Sportu, którą poprowadzi znany z Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry – Jarek Marek Sobański. Głosowanie na najlepszego sportowca roku potrwa do 18 lutego.

Sportowcy Roku
A kto pretenduje do tego tytułu? Poznajcie kandydatów.
Pascal Myhan to trzynastoletni zawodnik Moto-Klubu Lidzbark Warmiński, jeden z najbardziej utalentowanych i obiecujących zawodników polskiego motocrossu.

Rafał Krawczyk jest zawodnikiem Sekcji Lekkoatletycznej LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński. Uprawia lekką atletykę od 4,5 roku.

Tomasz Misiewicz to instruktor i zawodnik UKS „Zdrowie” Lidzbark Warmiński. Ewelina Kaczyńska trenuje zapasy od 12 roku życia. Jest czterokrotną medalistką Mistrzostw Polski.

Mateusz Baliński to zawodnik kolarstwa górskiego, wicemistrz Polski w enduro.

Nagrody zostaną przyznane także Trenerom Roku, kandydaci to:

  • Krzysztof Syrewicz,
  • Artur Wangin,
  • Marek Olszewski,
  • Krzysztof Stępniewski,
  • Dariusz Wojczulanis.

(MW / Fot. Pixabay / CC0)